1. pl
  2. en

Free Quote

Logo agencji DIGITAL-IMAGES - tanie strony www, tanie sklepy online i wiele więcej

 

"Wiedza i doświadczenie w IT i marketingu pozwala nam tworzyć
wymarzone projekty dla naszych klientów i rozwijać Ich biznesy online, aż do momentu zrealizowania wyznaczonych przez siebie celów biznesowy"
 
Grzegorz Grabczak,
CEO

 

Dedykowane rozwiązania programistyczne dla biznesu

Call us

Send e-mail

ikonka małpy od emaila w stopce

Online price calculator

Facebook Icon
small icon house

Mobile applications

E-Commerce

Partnership

Web Development

All rights reserved.

DIGITAL-IMAGES sp. z o.o.

ul. Szamarzewskiego 31 /19
NIP: 7812061811

REGON: 52713546200000

DIGITAL-IMAGES sp. z o.o.

ul. Szamarzewskiego 31 /19
NIP: 7812061811

REGON: 52713546200000

 

phone icon w stopce

Find us in Social Medias

Blog

Map

Contact

LinkedIn profile

Portfolio

Career

Blog

Privacy policy

SPRAWDŹ JAK MOŻEMY CI POMÓC

Dowiedz się więcej

Identyfikacja wizualna Twojej marki

Klienci z którymi podejmujemy współpracę, bardzo często dopiero wkraczają w świat biznesu, dlatego nie są świadomi tego, jak ważna jest identyfikacja wizualna własnej marki, aby ta była przyjazna dla oka i została zapamiętana na bardzo długo. Tworzymy wizytówki firmowe na Wordpress, stawiamy sklepy na silniku Prestashop, a przede wszystkim zapewniamy kompleksową usługę z zakrestu stworzenia logotypu przedsiębiorstwa, design'u witryny a także promocji firmy w mediach.

Poznaj Szczegóły

Aplikacje mobilne, webowe, cross-platformowe, integracje API i niestandardowe rozwiązania programistyczne

Nasza firma programistyczna dedykowana jest realizacji Twoich ambitnych pomysłów i potrzeb biznesowych. W ramach naszej oferty zapewniamy wszechstronne rozwiązania obejmujące aplikacje mobilne, webowe, cross-platformowe oraz niestandardowe rozwiązania programistyczne.

 

Tworzymy innowacyjne aplikacje mobilne, dostosowane do różnych platform, gwarantując użytkownikom wyjątkowe doświadczenia. Nasze aplikacje webowe łączą funkcjonalność z estetyką, zapewniając intuicyjne rozwiązania dostępne z poziomu przeglądarki internetowej.

 

Dzięki zastosowaniu technologii cross-platform efektywnie tworzymy aplikacje, które działają na różnych systemach operacyjnych, oszczędzając czas i zasoby. Optymalizujemy funkcjonalność Twoich systemów poprzez integracje z różnymi interfejsami programistycznymi (API), zapewniając płynny przepływ danych między różnymi aplikacjami.

 

Rozumiejąc, że każdy biznes jest wyjątkowy, projektujemy niestandardowe rozwiązania programistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów klienta.

Wyceń Projekt

Sklepy E-Commerce

Tworzymy sklepy internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, korzystając z nowoczesnych technologii takich jak WooCommerce, Shopify, PrestaShop i Magento.

Nasze rozwiązania oparte na WooCommerce oferują elastyczność WordPressa, umożliwiając łatwą konfigurację i skalowalność. Dla tych preferujących prostotę obsługi, proponujemy sklepy na Shopify, łączące łatwość użytkowania z bogatymi funkcjonalnościami. Projekty oparte na PrestaShop to odpowiedź na potrzeby wymagające zaawansowanych funkcji i elastyczności. Dla projektów o większej skali i zaawansowanych wymaganiach proponujemy sklepy oparte na Magento.

Wyceń Projekt

Strony Internetowe 

Tworzymy nowoczesne strony internetowe między innymi z wykorzystaniem silnika WordPress stawiane na niezwykle szybkim hostingu od firmy CyberFolks. Na życzenie klienta możemy stworzyć indywidualną szatę graficzną witryny przy użyciu wbudowanej integracji Elementor Pro lub zakodować i zaprogramować witrynę od zera, a także możemy skorzystać z gotowych, płatnych szablonów dla danej branży.

 

Wszystkie rekomendowane przez nas szablony są zoptymalizowane pod względem SEO - czyli wyszukiwarek Google, dzięki czemu strony klientów bardzo szybko trafiają na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania u osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.

Oferta