1. pl
  2. en

Free Quote

Logo agencji DIGITAL-IMAGES - tanie strony www, tanie sklepy online i wiele więcej

Call us

Send e-mail

ikonka małpy od emaila w stopce

Online price calculator

Facebook Icon
small icon house

Mobile applications

E-Commerce

Partnership

Web Development

All rights reserved.

DIGITAL-IMAGES sp. z o.o.

ul. Szamarzewskiego 31 /19
NIP: 7812061811

REGON: 52713546200000

DIGITAL-IMAGES sp. z o.o.

ul. Szamarzewskiego 31 /19
NIP: 7812061811

REGON: 52713546200000

 

phone icon w stopce

Find us in Social Medias

Blog

Map

Contact

LinkedIn profile

Portfolio

Career

Blog

Privacy policy

Pierwsze kroki by osiągnąć sukces

5. Stwórz plan marketingowy

 

Strona wizytowa www twojej firmy to idealne miejsce na to, aby zbudować rzeszę fanów Twoich dóbr i usług, przyjmować od nich zapytania, a także dać im nieustanną możliwość powrotu do zapoznania się z Twoimi rozwiązaniami.

Zastanów się nad czym najbardziej będzie Ci zależeć w początkowej fazie wzrostu, udostępniając im swoją stronę www.

Czy chcesz aby odwiedzający zostawili po sobie jakieś dane kontaktowe? A może chcesz aby wizyty przełożyły się bezpośrednio na konwersję czyli finalną sprzedaż? Gdy już podejmiesz odpowiednią decyzję, skontaktuj się z nami, a nasz zespół stworzy dla Ciebie stronę, która będzie idealnym środowiskiem do spełnienia Twojego planu marketingowego. 

3. Daj się odnaleźć swoim klientom

 

Aby Twoi przyszli klienci mogli poznać Ciebie i Twój produkt, koniecznym elementem jest pozostawienie po sobie śladu w internecie oraz mediach społecznościowych.

W dzisiejszych czasach prawie każda mała, średnia i duża firma, posiada swoją własną witrynę internetową, fanpage'a firmowego a nawet kanał na youtubie.

Zastanów się gdzie mogą być Twoi potencjalni klienci i stwórz dla nich miejsce w którym będą mogli Cię odwiedzić.

4. Stwórz własną stronę www

 

Jeżeli wiesz już gdzie najczęściej możesz spotkać Twoich potencjalnych konsumentów w sieci i wybrałeś odpowiednie kanały dostarczenia im informacji o Tobie, czas abyś zastanowił się nad stworzeniem własnej wizytówki www, czyli strony online, gdzie dokładnie przedstawisz siebie i swoją ofertę.

 

Digital-Images tworzy strony internetowe dla swoich klientów w bardzo niskich cenach. To świetna okazja dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swój biznes online.

2. Sporządź strategię działania

 

Aby Twój biznes funkcjonował prawidłowo, koniecznie musisz mieć jakiś plan działania. Jakąś strategię. Strategię, którą będziesz konsekwentnie wypełniał i się nią kierował, aby każdy kontakt z potencjalnym klientem przeszedł bezinwazyjnie,

1. Poznaj swoich przyszłych klientów - Kim jest moja grupa docelowa?

 

Sporządź charakterystykę swojego wymarzonego klienta, dzięki czemu dowiesz się jakich osób powinieneś szukać sprzedając swoje produkty bądź usługi, czym się oni interesują, w jakim przedziale wiekowym się mieszczą, jakiej są płci a przede wszystkim co ich wspólnie łączy. - Gdy poznasz odpowiedź na to pytanie, będziesz w stanie znajdować nowych potencjalnych klientów w mgnieniu oka.

Zacznij biznes od początku

 

Na samym początku swojej przygody z przedsiębiorczością, powinniśmy się zastanowić przede wszystkim nad tym, co tak naprawdę chcielibyśmy robić i w czym czujemy się dobrze.

 

Weź kartkę, długopis i rozsiądź się wygodnie w fotelu.

Postaraj się sporządzić listę czynności, które według Ciebie wykonujesz ponadprzeciętnie.

Sporządź również listę tych czynności, które uwielbiasz wykonywać bez względu na to jak dobrze je wykonujesz.

Aby osiągnąć sukces, musisz zająć się czymś co nie znudzi Ci się w przeciągu tygodnia i nie poddasz się tak po prostu ze względu na nudę. 

02 January 2022

Jak możemy Ci w tym pomóc?

Nieograniczony Hosting

Gotowy Sklep Internetowy

Stworzymy dla Ciebie w pełni działającą i rozbudowany witrynę firmową, która będzie spełniać wszystkie wymagania Twojej strategii działania. 

 

Firmowa Strona WWW

Nielimitowana przepustowość strony oraz nieograniczone miejsce na Twoje pliki.

Hosting z góry opłacony jest na rok czasu. 

Domena .pl

Darmowa domena .pl na rok czasu w ramach każdego zakupionego pakietu oraz indywidualna skrzynka pocztowa w domenie Twojego sklepu!

Tworzymy sklepy online które pozwalają na rozbudowane integracje z zewnętrznymi platformami marketplace, a także SocialMediami i narzędziami do analizy. Wszystko banalnie proste!

Wbudowane Integracje

Stworzymy dla Ciebie w pełni działającą i rozbudowany witrynę sklepową, która będzie całkowicie gotowa to działania. 

Doskonałym wyborem Twojego pierwszego poważnego biznesu może się okazać

prowadzenie sklepu internetowego z wybranymi przez Ciebie produktami. 

Ogromną zaletą tego wyboru jest przede wszystkim niski koszt inwestycyjny przy rozpoczęciu działalności oraz początkowej fazie rozwoju przedsiębiorstwa.

Jako właściciel sklepu jesteś odpowiedzialny za dobór asortymentu, który później przedstawisz swoim klientom, a także za ustalenie odpowiednich cen tych produktów. 

Pamiętaj o tym, że wybór asortymentu może odegrać decydującą rolę przy późniejszej częstotliwości odwiedzania Twojej witryny. Jeżeli zaoferujesz swoim potencjalnym klientom produkty, które nie posiada konkurencja, to istnieje olbrzymie prawdopodobieństwo, że klienci Cię zapamiętają i wyróżnisz się na tle innych firm konkurencyjnych.

Sieć Internetu to technologia, która wchłonęła cały świat i na zawsze zmieniła oblicze funkcjonowania świata. Internet to niewyczerpane źródło informacji na każdy możliwy temat a także gigantycznie wielka możliwość rozwoju osobistego jak i Twojej firmy.

W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca na świecie korzysta z internetu, a jego firma posiada własną witrynę firmową WWW. 
Jest to doskonała okazja aby w prosty i zrozumiały sposób przedstawić ofertę danego przedsiębiorstwa i zbudować głębszą relację z odwiedzającymi witrynę.

 

Blog - Jak zacząć biznes w sieci?