tło bloga o wordpressie

Strona internetowa dla firm to podstawowy i najwazniejszy element kazdego przedsiebiorstwa, ktore chce prowadzic dzialalnosc online a takze pozyskiwac w ten sposob potencjalnych klientow dla swoich produktów i usług. Profesjonalnie wyglądająca i szybko wczytująca się witryna to konieczność, aby móc rywalizować z olbrzymią konkurencją na danym rynku i tym samym zyskać możliwość zdobywania wartościowych kontaktów i konwersji. Firmowa strona WWW powinna być intuicyjna i angażująca użytkowników do działania. To pomoże zatrzymać ich na dłużej oraz zapadnie im w pamięci na dłużej co może spowodować że znowu tu wrócą. 

DIGITAL-IMAGES tworzy strony z wysoką dbałością o jej funkcjonalność, profesjonalizm i optymalizację, aby umożliwić swoim klientom płynny rozwój Ich firmy a ostatecznie będzie miało ogromny wpływ na sukces danego przedsiębiorstwa. Nie korzystamy z gotowych szablonów, ponieważ wiemy że każdy z naszych klientów ma swoje indywidualne potrzeby. Tym samym skupiamy się na stworzeniu odpowiedniego, unikalnego wizerunku marki, aby różniła się od popularnych i często wybieranych projektów wizerunkowych. Nadamy Twojej stronie wdzięk i funkcjonalność, która sprawi, że odwiedzający chętnie powrócą na Twoją witrynę i zaczną z niej aktywnie korzystać. Jako firma stawiamy na najwyzszą jakość tworzonych witryn www, oferując rownoczesnie bardzo niskie ceny za wykonywane projekty, ponieważ rozumiemy, jak trudny potrafi być rozwój biznesu na samym początku jego drogi.

 

W ramach usługi wykonania strony www, otrzymasz:

- profesjonalną stronę internetową w unikalnej oprawie graficznej - strona responsywna na wszystkich dostępnych urządzeniach (komputer, telefon, tablet) - hosting opłacony na rok - własna domena firmowa .pl za darmo przez rok - nieograniczona ilość skrzynek pocztowych email w własnej domenie firmy - minimum 4 podstawowe podstrony (np. Strona Główna, O nas, Oferta, Kontakt) - 24/7 wsparcie techniczne od dewelopera projektu - strona główna jako landing page konwertujący, - zachowanie odpowiednich struktur SEO na stronie (wysoka pozycja w Google) - gotowy, latwy w obslugdze panel administratora umożliwiający edycję strony www - zestawy niezbednych szkoleń i tutoriali na temat rozwoju biznesu oraz prowadzenia strony firmowej - dodatkowe 30 dni opieki nad stroną oraz ewentualne wprowadzanie zmian przez dewelopera na prośbę klientaa

 

 

 

 

 

 

 

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

laptop z otwartą stroną - przykład na blogu
04/06/2022

DIGITAL IMAGES - co nas różni od konkurencji?

Logo agencji DIGITAL-IMAGES - tanie strony www, tanie sklepy online i wiele więcej

         WYCENA

Pierwsza strona internetowa - od czego zacząć?

Jak zacząć biznes w sieci?

Blog

Oferty pracy

Portfolio

LinkedIn profile

   info@digital-images.pl

 

 +48 796 015 305

KONTAKT

OFERTA

TEMATY NA BLOGU

Współpraca

Odwiedź nas 

phone icon

Osiedle Powstań Narodowych 34, 61-615 Poznań

Strony WordPress

Program partnerski

Sklepy internetowe

small icon mobile
small icon mobile
small icon mobile
Facebook Icon

Nie ma najmniejszego problemu. Zapraszamy do przesłania zapytania przez formularz kontaktowy, wysłanie wiadomości e-mail bezpośrednio do Project Managera, bądź po prostu zadzwonić na numer telefonu:

+48 796 015 305

 

Zapraszamy do kontaktu!

Czekamy na Ciebie!

Chcesz poznać wycenę Twojego wymarzonego projektu?

zakładka kontakt po wycenę